ESET Smart Security Kaspersky Internet Security Avast Internet Security AVG Internet Security Avira Internet Security Suite BitDefender Internet Security Norton Internet Security Panda Internet Security Comodo Internet Security Vipre Internet Security McAfee All Access
ESET Nod32 Rescue Disk

گاهی اوقات به دلیل شدت صدماتی که یک ویروس به ویندوز شما وارد کرده است، امکان بالا آمدن ویندوز و نصب آنتی ویروس وجود ندارد. گاهی هم یک ویروس آنقدر قوی است که فایل‌های ویندوز را در اختیار خود گرفته و اجازه ویروس کشی را نمی‌دهد. در این مواقع، یک آنتی ویروسِ قابل بوت (Bootable) بسیار مفید خواهد بود.
 
توسط CD بوت آنتی ویروس نود 32، می‌توانید کامپیوتر خود را راه‌اندازی کرده و آن را برای از بین بردن ویروس‌ها اسکن کنید.

برخی از قابلیت‌های سی دی بوت آنتی ویروس نود32 عبارتند از:

  • اسکن سیستم بدون نیاز به ویندوز یا هر سیستم عامل دیگری
  • بالاترین ضریب ویروس کشی، به دلیل مستقل بودن از سیستم عامل
  • اطمینان از آلوده نشدن خود آنتی ویروس (به دلیل رایت شدن روی CD)
  • استفاده از آخرین نسخه بروزرسانی آنتی ویروس در زمان خرید
  • سرعت بالای اسکن کل سیستم

توصیه ما این است که هر کاربری حداقل یک CD بوتیبل آنتی ویروس برای روز مبادا داشته باشد.

مزیت اصلی ESET SysRescue CD مستقل بودن از سیستم کامپیوتر کاربر بوده و با تنظیم مستقیم به دیسک کار می‌نماید و این بدان معنی است که از این پس حتی بخشی از سخت افزار و دیگر بخش‌های سیستم که در زمان کار سیستم عامل از اسکن جلوگیری می‌شود نیز، از آلودگی در امان خواهد بود. 

وقتی یک ویروس در یک سیستم به حدی نفوذ کرده باشد که آنتی ویروسِ تحت ویندوز نتواند با آن مقابله کند، باید از راه دیگری وارد شد و آن استفاده از دیسک اسکن بوت است. به دلیل اینکه در حالت بوت، فایل‌ها توسط سیستم عامل در حال استفاده نمی‌باشند، تمیز کردن آنها راحت‌تر صورت می‌گیرد.

از دیگر ویژگی‌های این بسته امنیتی، سرعت بالای آن نسبت به دیگر محافظان دیسکی هست.

این بسته، تمامی فایل‌های اجرایی و امنیتی را در داخل خود داشته و با آخرین ویرایش پایگاه داده و به روز رسانی (Update)، تمامی ویروس‌ها به بازار عرضه گردیده است.

قیمت: 4,000 تومان