ESET Smart Security Kaspersky Internet Security Avast Internet Security AVG Internet Security Avira Internet Security Suite BitDefender Internet Security Norton Internet Security Panda Internet Security Comodo Internet Security Vipre Internet Security McAfee All Access
معرفی: فناوری‌های شرکت مایکرو ورد شامل ارائه راه حل های پیشرفته امنیتی می‌شود. به علاوه این شرکت متخصص در تولید آنتی ویروس، آنتی اسپم، امنیت محتوا و همچنین راه حل‌های پیشگیری از نفوذ در شبکه است. این شرکت در ایالت نیوجرسی آمریکا قرار دارد و دارای دفاتری در هند، مالزی، آفریقای جنوبی و آلمان می‌باشد. با این توضیحات می‌توان گفت که مایکرو ورد یک شبکه قوی از نظر همکاری و نمایندگی فروش در سراسر جهان می‌باشد.
مایکرو ورد کار خود را در سال 1993 بوسیله یک تکنوکرات پویا و کار آفرین به نام Govind Rammurthy آغاز کرد. این شرکت به واسطه تعریف جدیدی که برای راهکارهای امنیتی انجام داده است و همچنین تولید فناوری‌های به روز و خلاق همواره حرکتی رو به جلو داشته و پیشرفتی چشمگیر را داشته است. اساس کار این شرکت ارائه راه حل‌ها و راهکارهای امنیتی برای کامپیوترهای خانگی و همچنین شبکه‌های کوچک و بزرگ است.
محصولات شرکت مایکرو ورد جهت ارزیابی از نظر کیفیت، آزمون‌های حرفه‌ای و دقیقی را گذرانده‌اند و توانسته‌اند در این آزمون‌ها موفق به کسب گواهینامه‌های معتبر شوند. از جمله این آزمون‌ها و گواهینامه‌ها می‌توان به Virus Bulletin ،Checkmark TUCOWS ,Red Hat Ready ،Novell Ready و گواهینامه معتبر AV-Compratives اشاره کرد.
بزرگترین دارایی و سرمایه شرکت و همچنین هدف اصلی آن مشتری مداری است. تیم اصلی شرکت، متشکل از کارشناسان زبده سیستم عامل‌های مختلف، نوابغ بازاریابی، کارشناسان ارشد در خرید و فروش و امور مالی است. این شرکت همواره مشتاق استخدام بهترین و درخشان‌ترین استعدادها در خارج و داخل بوده است.

تکنولوژی‌ها:
MWL: یک فناوری انقلابی و ابتکاری است که بوسیله مایکرو ورد توسعه یافته است. MWL بین لایه Winsock و برنامه‌های کاربردی کاربر قرار دارد و باعث می‌شود که از ورود محتوای خطرناک به لایه‌های کاربردی قبل از عبور از لایه Winsock جلوگیری شود و یک امنیت و حفاظت 24 ساعته برای اطلاعات و سیستم شما ایجاد کند.

NILP: این تکنولوژی در Mail Scan استفاده می‌شود که بر اصول هوش مصنوعی طبق مکانیزمی منطقی اسپم و فیشینگ را کنترل می‌کند. این تکنولوژی می‌تواند هر یک از ایمیل‌ها را با توجه به الگوهای رفتاری کاربر تجزیه و تحلیل کند.

محصولات:
محصولات کلیدی و اصلی شرکت مایکرو ورد ای اسکن (E Scan) و میل اسکن (Mail Scan) و X-Spam می‌باشند. ای اسکن یک آنتی ویروس پیشرفته و آنتی اسپم می‌باشد که می‌تواند از سیستم سرور در برابر تروجان‌ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها، هرزنامه‌ها، فیشینگ‌ها و ... محافظت کند.

میل اسکن: میل اسکن یک آنتی ویروس و آنتی اسپم است و راه حل‌هایی را برای مشکلات پست‌های الکترونیکی، اسپم‌ها، هرزنامه‌ها و فیشینگ‌ها ارائه می‌دهد. کاربرد این نسخه برای محافظت از ایمیل‌های کاربر می‌باشد.
مشارکت در تکنولوژی‌ها: مایکرو ورد به عنوان یک ISV (فروشنده مستقل نرم افزار) با بخشی از شرکت‌های نرم افزاری و سخت افزاری معتبر مانند مایکروسافت، اینتل و IBM همکاری دارد. به علاوه با شرکت‌های دیگری نیز همچون لینوکس و Red Hat مشارکت دارد. در حال حاضر محصولات مایکرو ورد یک محافظ جامع و کامل برای سیستم عامل‌های مختلف می‌باشد.


خرید نسخه اصلی: اگر شما مایل هستید که نسخه اصلی (اورجینال) آنتی ویروس و نرم افزارهای دیگر eScan را خریداری نمائید، می‌توانید
از این قسمت استفاده کنید و با مشاهده لیست کامل محصولات این شرکت، ابزارهای امنیتی مورد نیاز را خریداری نمائید.

چرا نسخه اورجینال این آنتی ویروس را باید بخریم؟
برای رفع محدودیت آنتی ویروس و دریافت بروزرسانی‌های معتبر از سایت سازنده آنتی ویروس، باید از نسخه اصلی (Original) این آنتی ویروس استفاده کرد.


دانلود رایگان eScan Antivirus 2016

نسخه 32 بیتی:
بزودی نسخه 32 بیتی این آنتی ویروس قرار داده می‌شود.

نسخه 64 بیتی:
بزودی نسخه 64 بیتی این آنتی ویروس قرار داده می‌شود.

توضیحات و راهنمایی:
فرق نسخه 64 بیتی و 32 بیتی چیست؟ » مشاهده
  
آموزش نصب و استفاده از آنتی ویروس

آموزش نصب آنتی ویروس:
بزودی آموزش نصب این آنتی ویروس قرار داده می‌شود.

آموزش استفاده از آنتی ویروس:
بزودی آموزش استفاده از این آنتی ویروس قرار داده می‌شود.
  
دانلود آپدیت آفلاین و روش استفاده
(تا تاریخ 07 خرداد 1395)
آپدیت آفلاین:
بزودی آپدیت آفلاین این آنتی ویروس قرار داده می‌شود.

روش استفاده از آپدیت آفلاین:
بزودی آموزش آپدیت آفلاین این آنتی ویروس قرار داده می‌شود.

توضیحات و راهنمایی:
آپدیت و آپدیت آفلاین چیست و چرا باید آنتی ویروس را آپدیت کنیم؟ » مشاهده


مزایای این نسخه:
اطلاعاتی ثبت نشده است.

معایب این نسخه:
اطلاعاتی ثبت نشده است.